26 september 2025
Binnenkort eindigt mijn periode hier als huisarts-in-opleiding. Bedankt voor jullie vertrouwen en voor de vele fijne contacten!
17 februari 2025
Ik ben Dr. Anne Vandael. In 2017 studeerde ik af als huisarts aan de KU Leuven. Sindsdien werk ik als huisarts in Genk.
Hallo,
Ik ben Dr. Anne Vandael. In 2017 studeerde ik af als huisarts aan de KU Leuven. Sindsdien werk ik als huisarts in Genk. Tot nu toe steeds in een duo-praktijk, maar vanaf 1 april 2025 zal ik starten in huisartspraktijk Kolderbos.
Als huisarts hecht ik veel belang aan de opvolging en behandeling van de patiënt als uniek persoon in de verschillende fases van het leven. Je staat als huisarts dicht bij de patiënt, bent vaak het eerste aanspreekpunt bij medische problemen en bouwt een belangrijke vertrouwensrelatie op met je patiënt. Dat maakt voor mij van de huisartsgeneeskunde een boeiende discipline!
Samen met de collega’s zal ik u steeds de beste medische zorgen trachten te geven!
26 september 2025
Binnenkort eindigt mijn periode hier als huisarts-in-opleiding. Bedankt voor jullie vertrouwen en voor de vele fijne contacten!
1 juli 2025
Gelieve zoveel mogelijk uw afspraken online te boeken. Wij zijn momenteel bezig om de wachttijden in te korten door met Artificiële Intelligentie (AI) te gaan werken. U zult merken dat er kleine wijzigingen in de wachtrij zijn gemaakt. Bij grote drukte zal de 5de in de wachtrij even opnieuw moeten bellen om lange wachttijden te voorkomen.
1 juli 2025
U neemt TELEFONISCH contact op met het secretariaat: 089358627 De Secretaresse stelt u